Το Σάββατο 27 Απριλίου η Σχολή μας φιλοξένησε την Academica από την Θεσσαλονίκη σε φιλικές αναμετρήσεις τμημάτων Κ16, Κ15, Κ14, Κ12, Κ11, με τις αναμετρήσεις να είναι απολαυστικές, τους αθλητές και τους γονείς να χαίρονται κάθε στιγμή της παρουσίας τους και στο φινάλε να αγκαλιάζονται άπαντες δίνοντας ραντεβού σε επόμενη ποδοσφαιρική συνάντηση.
Να ευχαριστήσουμε την Academica F.C. και ιδιαίτερα τον ιδιοκτήτη κ. Παναγιώτη Ουζουνίδη για την παρουσία τους (αθλητές, προπονητές, γονείς) στην πόλη μας, την ακαδημία Απόλλων για την διεξαγωγή φιλικών παιχνιδιών την Κυριακή, τον ΠΑΣ Γιάννινα, τους διαιτητές, καθώς και τους γιατρούς που με την παρουσία συνέβαλαν τα μέγιστα στις δύσκολες στιγμές.
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_5768-640x480.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_5775-640x480.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_5849-640x480.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_5854-640x480.jpg)
.
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06214-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06058-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06060-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06062-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06064-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06065-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06066-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06068-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06069-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06070-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06072-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06073-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06074-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06075-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06076-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06077-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06078-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06080-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06081-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06082-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06083-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06084-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06085-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06087-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06088-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06089-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06090-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06091-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06093-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06095-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06096-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06097-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06098-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06099-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06100-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06102-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06103-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06104-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06105-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06107-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06108-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06109-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06110-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06111-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06112-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06113-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06116-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06117-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06118-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06119-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06120-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06121-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06122-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06126-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06127-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06129-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06130-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06131-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06132-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06133-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06134-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06135-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06137-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06138-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06139-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06140-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06141-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06142-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06143-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06144-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06145-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06146-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06148-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06149-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06151-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06152-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06153-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06155-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06156-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06157-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06158-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06159-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06160-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06161-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06163-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06164-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06166-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06167-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06168-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06169-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06170-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06171-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06172-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06173-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06174-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06177-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06178-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06179-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06181-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06182-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06183-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06185-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06187-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06189-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06191-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06192-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06193-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06195-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06197-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06198-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06199-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06204-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06205-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06207-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06208-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06210-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06211-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06212-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06214-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06216-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06217-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06219-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06220-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06221-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06223-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06225-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06226-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06229-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06230-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06231-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06232-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06234-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06235-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06236-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06237-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06238-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06239-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06240-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06241-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06243-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06245-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06246-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06247-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06251-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06252-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06253-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06255-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06256-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06257-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06258-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06259-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06260-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06261-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06262-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06263-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06265-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06266-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06267-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06268-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06269-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06270-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06271-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06272-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06273-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06274-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06275-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06279-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06280-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06282-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06283-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06285-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06287-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06289-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06290-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06291-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06292-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06293-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06295-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06296-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06297-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06298-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06299-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06300-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06301-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06302-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06303-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06304-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06305-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06306-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06307-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06308-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06310-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06316-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06317-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06318-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06319-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06320-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06321-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06322-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06323-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06324-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06325-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06326-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06327-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06328-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06329-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06330-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06331-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06334-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06335-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06337-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06338-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06339-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06342-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06343-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06344-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06345-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06346-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06347-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06348-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06349-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06350-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06351-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06352-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06353-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06354-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06355-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06356-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06359-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06360-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06361-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06362-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06363-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06364-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06366-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06367-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06368-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06369-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06370-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06371-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06372-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06374-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC06375-640x427.jpg)