Παντ. Δροσοχωρίου-Χουλιαράδες Άτλας 2-2 (βίντεο+φωτογραφίες)

October 4, 2020

Για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος του Β’ ομίλου της Α’ ΕΠΣΗΠ η ομάδα μας ήρθε ισόπαλη με σκορ 2-2 στην έδρα του Δροσοχωρίου. Οι παίκτες του Α. Κοζανίτη προηγήθηκαν στο 32′ με τέρμα του Παπουτσή, αλλά οι γηπεδούχοι έφεραν το ματς στα ίσα στο 43ο λεπτό. Στο 4ο λεπτό του δευτέρου μέρους και πάλι ο Κοκκιάδης έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, για να έρθει και πάλι ο Παπουτσής στο 81ο λεπτό να διαμορφώσει το τελικό 2-2.

Παντ. Δροσοχωρίου: Νικολάου, Ντρής, Θεοχάρης, Τσόδουλος, Χαλιάσος Κ., Ζώτος, Γερούκαλης, Μπάχας (62′ Τάτσης), Μελιγγιώτης Θ., Κοκκιάδης (77′ Μελιγγιώτης Η.), Ναούμης (72′ Παππάς)

Χουλιαράδες Άτλας: Καραμάνης (46′ Πρινέας), Βουκουβάλας (30′ Ζιώγας), Πανούσης (82′ Τσάλα), Μαλάμης (67′ Χαλιάσος Σπ.), Σταύρου, Ντίνος, Κουτσάφτης, Γκούβας, Γιάτσος (46′ Βλαχογιώργος), Καφενζής, Παπουτσής