Α’ Ε.Π.Σ.ΗΠ. ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Χουλιαράδες Άτλας 2-1 (βίντεο+φωτογραφίες)

September 13, 2020

Για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος Α’ ΕΠΣΗΠ η ομάδα μας ηττήθηκε με σκορ 2-1 στην έδρα του ΠΑΣ Πηγών Λούρου. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 1-0 στο 5ο λεπτό της αναμέτρησης με κεφαλιά του Ηλία, ο Κουτσάφτης πέντε λεπτά αργότερα με υπέροχο σουτ ισοφάρισε σε 1-1, για να έρθει στο 23′ ο Παντελέων με κοντινή προβολή να διαμορφώσει το τελικό 2-1. Επόμενο παιχνίδι για την ομάδα μας το επόμενο Σαββατοκύριακο με αντίπαλο τον Α.Ο.Κοσμηράς.

ΠΑΣ Πηγών Λούρου (Γ. Καραφέρης): Τόμπρας, Γκέκας, Τζάγκας, Μπονόβας, Τσάνιος, Παπανικολάου, Ζώτος (77′ Κιοσσές ), Βαγγέλης, Κωνσταντάκης, Ηλίας (87′ Παπαγιάννης), Παντελέων (90′ Βάσιος)

Χουλιαράδες Άτλας (Α. Κοζανίτης): Καραμάνης, Βουκουβάλας (38′ Κότος), Μήτσης (46′ Χαλιάσος), Ντίνος, Σταύρου, Πανούσης (Μαλάμης), Κουτσάφτης, Καφενζής, Παπαστράτος (82′ Ζιώγας Απ.), Παπουτσής, Ζιώγας Σπ. (82′ Κλεισούρας)