Για την πρώτη φάση του κυπέλλου Ερασιτεχνών η ομάδα μας επικράτησε 5-0 της Α.Ε.Πραμάντων. Πέραν του σκορ της νίκης που σήμανε και πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού οι παίκτες του Αντώνη Κοζανίτη έδειξαν την απαιτούμενη σοβαρότητα, δείχνοντας να βρίσκουν την αγωνιστική ταυτότητα που επιζητούν. Επόμενος αγώνας το προσεχές Σαββατοκύριακο στο ξεκίνημα των υποχρεώσεων για την Α’ Ερασιτεχνική κατηγορία με αντίπαλο εκτός έδρας τις Πηγές Λούρου. Τα τέρματα της αναμέτρησης με την Α.Ε.Πραμάντων:
11′ 1-0 Αυτογκόλ Γκεσούλης
43′ 2-0 Παπουτσής
56′ 3-0 Παπαστράτος
58′ 4-0 Παπουτσής
61′ 5-0 Παπαστράτος
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0002-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0003-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0006-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0007-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0008-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0009-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0010-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0011-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0012-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0013-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0014-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0015-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0017-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0018-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0019-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0020-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0021-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0022-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0023-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0024-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0025-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0026-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0027-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0028-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0029-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0030-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0031-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0032-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0033-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0034-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0035-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0036-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0037-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0038-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0039-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0040-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0042-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0043-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0044-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0045-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0046-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0049-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0050-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0051-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0052-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0054-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0056-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0057-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0058-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0061-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0063-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0064-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0065-1-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0067-640x427.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0068-1-640x960.jpg)
![](https://www.atlasepirusfc.gr/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0069-1-640x427.jpg)